×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۶ خرداد - ۱۴۰۱  
true
false

فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز جمعه ۲۸ خردادماه در سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، شورا‌های اسلامی شهر و روستا، میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری و اولین میان‌دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت کردند.

حضور فرماندهان ارشد ارتش جمهوری اسلامی ایران در انتخابات ۱۴۰۰

فرمانده کل ارتش رأی خود را به صندوق انداخت

امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، در اولین دقایق آغاز رأی‌گیری انتخابات با حضور در یکی از شعب مستقر در مجتمع مسکونی شهید سرلشکر فلاحی، رأی خود را به صندوق انداخت.

حضور فرماندهان ارشد ارتش جمهوری اسلامی ایران در انتخابات ۱۴۰۰

حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش در انتخابات ۱۴۰۰

امیر سرتیپ کیومرث حیدری پس از حضور در یکی از شعب اخذ رای تهران و شرکت در انتخابات گفت: ولی امر مسلمین جهان حضور در انتخابات را به عنوان یک واجب عینی عنوان کرده است؛ بر همین اساس ما نیز به عنوان یک مقلد وظیفه داریم تا تکلیف شرعی خود را به نحو احسن انجام دهیم و در آغازین دقایق رای گیری در این مسابقه بندگی و اطلاعت شرکت کنیم.

 وی با اشاره به حضور پر شور مردم در پای صندوق‌های رای گفت: حضور مردم در همین ساعات اولیه آغاز انتخابات پرشور بوده و از این بابت نیز خدا را شاکریم که ملت بزرگ ایران همچنان به آرمان‌های نظام و انقلاب پایبند و پشتیبان ولایت و رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند.

وی با بیان اینکه تمامی نیرو‌های ما در ارتش جمهوری اسلامی ایران به این تکلیف شرعی عمل می‌کنند گفت برای بخشی از نیرو‌هایی که داخل پادگان‌ها هستند؛ تمهیداتی شده تا در همان مکان بتوانند رای خود را به صندوق بیندازند و بخش دیگری از نیرو‌ها که در مرز‌های کشور مشغول مرزبانی و برقراری امنیت هستند نیز از طریق صندوق‌های سیار رای خود را خواهند داد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در پایان خاطرنشان کرد: ظرفیت بالگردی نیروی زمینی ارتش امروز جهت تسهیل در روند برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در اختیار مردم شریف ایران قرار دارد و از این ظرفیت در مناطق صعب العبور جهت انتقال صندوق‌های سیار استفاده می‌شود.

حضور فرماندهان ارشد ارتش جمهوری اسلامی ایران در انتخابات ۱۴۰۰

فرمانده نیروی دریایی ارتش رای خود را به صندوق انداخت

همزمان با آغاز انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری و ششمین دوره شورا‌های اسلامی شهر و روستا، امیردریادار حسین خانزادی، فرمانده نیروی دریایی ارتش بهمراه همسر و فرزند خود با حضور در شعب مستقر در مجتمع مسکونی شهدای کوهک ستاد فرماندهی نیروی دریایی ارتش، رأی خود را به صندوق انداخت.

حضور فرماندهان ارشد ارتش جمهوری اسلامی ایران در انتخابات ۱۴۰۰

فرمانده نیروی هوایی ارتش در انتخابات مشارکت کرد

امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده، فرمانده نیروی هوایی ارتش با آغاز رأی گیری در اولین ساعات ابتدایی صبح جمعه با حضور در محل اخذ رای کوی انقلاب نهاجا رای خود را به صندوق انداخت.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به اهمیت این دوره از انتخابات نسبت به سایر دوره‌ها با بیان اینکه این که انتخابات همیشه مهم بوده است اظهار کرد: این دوره از انتخابات به دلیل وجود مسائل متعدد در سطح بین الملل بسیار مهم‌تر و تعیین کننده‌تر نسبت به گذشته است. انتخابات و شرکت در آن یک نوع عبادت است و برای عبادت باید شتاب کرد. کارکنان نیروی هوایی ارتش جزو نفرات اول در خط مقدم هستند و پیام عبادی فرمانده خودشان، مقام معظم رهبری را درک و متوجه شدند و قطعا در صحنه حضور گسترده پیدا خواهند کرد.

امیر سرتیپ نصیرزاده افزود: کارکنان غیور نیروی الهی هوایی ارتش این انقلاب را از خودشان می‌دانند و همیشه در همه صحنه‌ها حضور داشته و در خط مقدم بوده اند و این بار هم با بصیرت بسیار بالا و آگاهی برای یاری انقلاب عجله و شتاب می‌کنند.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به پیام این انتخابات به دشمنان این مرز و بوم گفت: پیام مهم این انتخابات حضور مردم در صحنه است و این انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی تنها نیست و هر سیاست و راهبردی را در دنیا پیاده و تعیین می‌کند به پشتوانه ملت بزرگ ایران اسلامی انجام می‌گیرد و حضور پر شور در این انتخابات این را تثبیت خواهد کرد.

حضور فرماندهان ارشد ارتش جمهوری اسلامی ایران در انتخابات ۱۴۰۰

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در انتخابات حضور پیداکرد

امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد، فرمانده نیروی پدافند هوایی با حضور در دانشگاه افسری خاتم الانبیا (ص) رای خود را به صندوق انداخت.

امیر سرتیپ صباحی فرد با تاکید بر حضور حماسی و همه جانبه اقشار مختلف در انتخابات شورا‌ها و ریاست جمهوری اظهار کرد: مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران بار دیگر با حضور گسترده پای صندوق‌های رأی، بیداری، عزم و اراده راسخ خود را به جهان نشان می‌دهند.

وی افزود: کارکنان نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و خانواده‌های آنان نیز همپای سایر ملت بیدار به دعوت مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و اندیشه‌های امام راحل (ره) بار دیگر لبیک گفته، در صحنه حاضر شده و نقش خود در آینده کشور را ایفا می‌کنند.
امیر صباحی فرد تصریح کرد: در انتخابات امسال دشمنان نظام و انقلاب خواهند فهمید پس از گذشت ۴۲ سال از پیروزی انقلاب و با وجود همه هجمه‌های تبلیغاتی، نمی‌توانند خللی در عزم ملی و اراده فولادین مردم ایجاد کنند.

فرمانده نیروی پدافند هوایی خاطرنشان کرد: به نوبه خود از زحمات همه عوامل و دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات کشور و به ویژه یگان‌ها و کوی‌های سازمانی پدافند هوایی تشکر می‌کنم و امیدواریم رئیس جمهور جدید و اعضای شورای شهر منتخب بیش از پیش مردم را دریابند و در راستای خدمت رسانی و رفع مشکلات آن‌ها گام‌های متعالی‌تری بردارند.

حضور فرماندهان ارشد ارتش جمهوری اسلامی ایران در انتخابات ۱۴۰۰

حضور فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) در انتخابات ۱۴۰۰

امیر سرتیپ قادر رحیم زاده، فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) کشور در آغازین دقایق صبح امروز با حضور در یکی از شعبات اخذ آرا، رای خود را به صندوق انداخت.

وی در گفت‌وگو با خبرنگاران، گفت: شرکت پرشور مردم در انتخابات می‌تواند همچون قدرت سخت بازدارندگی ایجاد کند و موجب تقویت جمهوری اسلامی ایران و شکست راهبرد فشار حداکثری دشمن گردد.

حضور فرماندهان ارشد ارتش جمهوری اسلامی ایران در انتخابات ۱۴۰۰

جانشین نیروی هوایی ارتش نیز در انتخابات مشارکت کرد

امیر خلبان حمید واحدی جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش با حضور در محل اخذ رای گیری فرماندهی آموزش‌های هوایی شهید خضرایی با بیان اینکه نیروی هوایی همیشه خط شکن بوده و در پیروزی انقلاب نقش ویژه‌ای داشته است، گفت: کارکنان نیروی هوایی ارتش از قبل شروع انقلاب تا به امروز نسبت به مسائل روز کشور کاملاً آشنا و بصیر بوده و هستند و امروز نیز گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب و در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی با بیان اینکه حضور پرشور ملت فهیم ایران در انتخابات در تامین امنیت ملی کشور تاثیر بسزایی دارد، افزود: برای اینکه شاهد انتخاباتی پر شور و مؤثر باشیم و توطئه‌ها از بین برود باید با حضور گسترده و پر رنگ در انتخابات نقش آفرینی کنیم.

جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند، انتخابات از مهم‌ترین مظاهر مردم سالاری دینی است و رأی مردم و انتخابات در نظام مردم سالاری دینی بسیار مهم است، تصریح کرد: کشور ما امروز به برکت انقلاب و خون شهدا، دارای نظامی مردمی است که مردم سالاری دینی در آن موج می‌زند.

انتهای پیام/

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true