×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱ خرداد - ۱۴۰۱  
true
false

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: با تعمیر اساسی و باز آماد این ۸ فروند هواپیما، افق های روشن تری در انتظار  افزایش قدرت رزم هوایی نیروهای  مسلح در پیش خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی در مراسم الحاق ۸ فروند هواپیمای رزمی، تاکتیکی و ترابری اورهال شده به ناوگان نیروی هوایی ارتش اظهار داشت:  رابطه و تعاملات نیروی هوایی ارتش و سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع، همواره دوسویه، مستمر و در راستای افزایش قدرت رزم هوایی جمهوری اسلامی ایران موثر بوده است.

وی افزود: مطالبات نیروی هوایی ارتش با توجه به رسوب دانشی سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع، منتج به جابه‌جایی فناوری های جدید  و باز آماد هواپیماهای نیروی هوایی ارتش  شد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه مطالبات ونوع همکاری  ما با سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع  تنها در راستای اورهال(بازآماد) هواپیماهای نیازمند به تعمیر نبوده است گفت: متخصصان و دست اندر کاران صنعت هوایی وزارت دفاع با بهره گیری از ظرفیت های داخلی و تکیه بر دانش بومی  موفق شدند بسیاری از سامانه های کاربردی در هواپیماهای نظامی را به روز کنند.

وی با بیان اینکه تعمیرات اساسی هواپیماها در دنیا معمولاً توسط کارخانه سازنده انجام می‌پذیرد  افزود: همین موضوع سازمان صنایع هوایی  وزارت دفاع و بدنه صنعت دفاعی جمهوری اسلامی ایران را متمایز می سازد؛ چرا که در اینجا تعمیرات و بازآماد و همچنین به روز رسانی سامانه های اویونیکی و هوشمند در شرایطی انجام می‌شود که کشورهای سازنده به سبب وجود تحریم ها علیه ایران اسلامی کمترین خدماتی در طول ۴ دهه به ایران اسلامی ارائه نکردند.

امیر سرتیپ نصیرزاده در پایان گفت: با تعمیر اساسی و باز آماد این ۸ فروند هواپیمای، افق های روشن تری در انتظار ارتقای  قدرت رزم هوایی نیروهای  مسلح در پیش خواهد بود.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true